Basen i siłownia

Jeśli marzy nam się piękna harmonijna sylwetka lub liczy się dla nas droga i marzymy o tym żeby przez lata pracować nad swoim ciałem dążąc do ideału to warto spróbować połączyć siłownie z pływalnią.
Pływalnia i sauna to idealne uzupełnienie dla ćwiczeń siłowych które mają kształtować konkretne partie mięśniowe. Pływanie harmonijnie kształtuje nasze ciało działa też relaksująco na zmęczone mięśnie. W momencie kiedy będziemy pracować nad jedną partią mięśniową idąc na basen i tak zmusimy do pracy całe ciało więc nie będziemy musieli martwić się o to że zaniedbujemy inne części naszego ciała.
Sauna jest natomiast świetna dla naszego układu odpornościowego, krwionośnego i poprawia wygląd naszej skóry. Poza tym bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie. Nic tak nie dodaje energii jak zimny prysznic po wyjściu z gorącej sauny. Warto również korzystać z sauny jeśli często chorujemy na katar lub mamy problemy z zatokami. Kąpiel parowa oczyszcza pory naszej skóry dzięki czemu czujemy się lepiej, lżej a nasza skóra jest promienna i zdrowsza.